Úvod / Profil firmy / Profil firmy FLÍDR s.r.o.

Profil firmy FLÍDR s.r.o.

Společnost FLÍDR s.r.o.

Dne 9. 12. 1993 byla založena společnost FLÍDR s.r.o. s hlavním předmětem činnosti "Kovoobráběčství a zámečnictví". Při založení společnost zaměstnávala 5 pracovníků a začínala s výrobou napájecí techniky pro hospodářská zvířata, výrobou armatur sacích a tlakových hadic a řetězových dopravníků v pronajatých prostorách na ploše cca. 120m. V průběhu let se rozrostla, stala se zákaznicky orientovanou firmou a svoji činnost rozšířila o další předměty podnikání:

  • Distribuce hadic
  • Výroba zemědělské a hasičské techniky
  • Výroba dílů pro automobilový průmysl
  • Výroba strojů pro vibrační broušení a leštění dílců
 

V dnešní době disponujeme kvalitním moderním strojním vybavením, které doplňujeme adekvátně s ohledem na náročnost vyráběných dílců.

Výrobní závod společnosti FLÍDR

K novinkám výrobního programu patří:

  • Výroba strojů pro vibrační a odstředivé broušení a leštění dílců včetně jejich separace a sušení
  • Výroba hlavové opěry včetně tváření aretačních drážek za studena

Společnost FLÍDR s.r.o. jako držitel certifikátů ISO 9001, ISO 14001 a ISO/TS 16949 garantuje odbornost, kvalitu a šetrnost výroby k životnímu prostředí.Při naší činnosti se řídíme následující zásadami vztahů k životnímu prostředí: "Politika EMS"

Společnosti a vize do budoucna 

Od založení obou společností se řady zaměstnanců i výrobní plocha značně rozrostly. V současné době naše společnosti zaměstnávají téměř 220 pracovníků a disponují výrobní plochou 5.890 m2 a skladovací plochou 1.170 m2
Výrobní závod společnosti FLÍDR
Rozvoj výroby směrujeme do oblasti přesného kovoobrábění tvarově náročných dílců. Postupně navyšujeme výrobní kapacitu rámů hlavových opěr. Naším cílem je dosažení kapacity 5 milionů kusů za rok, čímž dosáhneme vedoucího postavení ve výrobě tohoto dílu v České republice.

Také lisovna plastů zvyšuje svoji kapacitu výroby o nové moderní vstřikovací lisy. Vstřikovací formy a nástroje vyrábí pro obě společnosti specializované odborné firmy. Naším dlouhodobým cílem je vybudování vlastní nářaďovny.

Technická podpora a péče o zákazníka

Naše provozy kovovýroby i lisování plastů jsou řízeny týmy odborných pracovníků, které se od přijetí poptávky až po expedici konečných výrobků k zákazníkovi starají o kompletní zajištění projektu. Technická podpora projektů spočívá ve zpracování výrobní dokumentace dílů, dále v konzultacích o volbě technologie ve vztahu k optimální ceně výrobku a také ve spolupráci při vývoji nebo změnách na výrobku.

RYCHLÝ KONTAKT +420 461 550 930 info@flidr.cz
© FLÍDR s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox