Úvod / Nabídka / Výrobky pro požární sport

Výrobky pro požární sport, hasičská výzbroj

V naší nabídce naleznete savice a hadice určené pro požární sport. Hasičskou výzbroj určenou pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory, používané v požárním sportu. Dále sady na štafetu pro děti i dospělé.

Novinky FLÍDR Firesport

FLÍDR Firesport je divize společnosti FLÍDR s.r.o. zabývající se prodejem a výrobou příslušenství pro požární sport. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru požárního sportu dodáváme kvalitní a prověřené výrobky.

Savice pro požární sport

Savice určené pro požární sport s klasickým šroubením, kuželovým šroubením Sport a kuželovým šroubením Sport s "O" kroužky. Měkké savice ke koši a tvrdé savice k mašině.

Nářadí na 100 m překážek, sady na štafetu

Hadice pro požární sport používané na disciplínu 100 metrů překážek, sady na štafetu 4x100 m dospělí. Hadice na 60 metrů překážek pro děti, sady na štafetu 4x60 m pro děti.

Nářadí na 100 m překážek, sady na štafetu 4x100 m

Hadice pro požární sport používané na disciplínu 100 metrů překážek, sady na štafetu 4x100 m. Hadice na 60 metrů překážek a štafetu 4x60 m pro děti.

Požární tlakové hadice

Požární tlakové hadice určené pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory, používané v požárním sportu, v průmyslu, zemědělství, atd.

© FLÍDR s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox